środa, 27 kwietnia 2011

Ekokiermasz Radość 7 maja

My Cookie Town na Ekokiermaszu!

7 maja, Warszawa Radość, ul. Wspomnień 40.

Wszystkich chętnych zakupu i degustacji naszych ciasteczek zapraszamy !!!

Akademia Zdrowego Odżywiania TAO ZDROWIA wraz z Ekologiczno-Kulturowym Przedszkolem FRU FRU
zapraszają do udziału w II edycji EKOKIERMASZU – RADOŚĆ, którego celem jest promocja ekologicznego i zdrowego stylu życia.

Będzie to kiermasz producentów żywności ekologicznej i regionalnej oraz osób i firm, które w swojej ofercie mają produkty ekologiczne takie jak: kosmetyki, ręcznie szyte czy drewniane zabawki dla dzieci, produkty fair trade, produkty dla dzieci, pieluszki i wiele innych. Wydarzenie ma charakter otwartego pikniku rodzinnego na świeżym powietrzu.

Będziemy promować również firmy, które w swoim założeniu mają nową, zdrową świadomość konsumencką w duchu ogólnie pojętej ekologii życia codziennego np.: wydawnictwa, regionalne rękodzieło, slow food it. Zdjęcia z poprzedniego EkoKiermaszu są do obejrzenia tutaj.
Wśród dodatkowych atrakcji imprezy będą warsztaty dla dzieci, koncert muzyki folklorystycznej.

Dla osób odwiedzających będzie do dyspozycji nowo otwarta kawiarnia Patio, znajdująca się w przylegającym budynku, która będzie serwować zdrowe napoje i przekąski.

Celem tych spotkań jest przede wszystkim propagowanie ekologii i szerzenie dostępu do ekologicznych produktów, które wciąż nie są wystarczająco osiągalne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz